JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË PERASH, SHKODËR

 • 20.000€
, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
qera

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË PERASH, SHKODËR

, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 20.000€

Details

 • Price: 20.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355696011333

Description

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË PERASH, SHKODËR

Shtëpia është e organizuar në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon + 1 kuzhinë, 1 tualet dhe një hapësirë të konsiderueshme për parkim.

Prona është e mobiluar.

Jepet me qira për 20.000 Lekë /muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355696011333

 • Address Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate