JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN ‘QEMAL STAFA’ ELBASAN.

 • 18.000€
, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN ‘QEMAL STAFA’ ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 18.000€

Details

 • Price: 18.000€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN “QEMAL STAFA”, ELBASAN.

Shtëpia është e organizuar në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon + 1 kuzhinë, 1 tualet dhe një hapësirë të konsiderueshme për parkim.

Prona është e mobiluar në mënyrë cilësore dhe komode.

Jepet me qira për 18.000 Lekë /muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355692045100.

 • Address Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate