JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN ’11 NËNTORI’ ELBASAN.

 • 12.000€
, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN ’11 NËNTORI’ ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 12.000€

Details

 • Price: 12.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN “11 NËNTORI ”, ELBASAN.

Shtëpia është e organizuar në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + 1 kuzhinë, 1 tualet dhe një hapësirë të konsiderueshme për parkim.

Prona është pjesërisht e mobiluar dhe jepet me qira për 12.000 Lekë /muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355692045100

 • Address Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate