JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË ELBASAN.

 • 500€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË ELBASAN.

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 303 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697032245

Description

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË ELBASAN.

Shtëpia ka një sipërfaqe prej 101m2, si dhe sipërfaqe e jashtme 202 m2.

Organizimi i pronës është 2 dhoma gjumi, 1 sallon+ kuzhinë, 1 tualet , ballkon + oborr.

Çmimi i shtëpisë është 500 Euro/muaj, i negociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032245

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate