JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE E MOBILUAR NË “SHEQ I MADH” FIER.

 • 20.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE E MOBILUAR NË “SHEQ I MADH” FIER.

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 20.000€

Details

 • Price: 20.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692045103

Description

Jepet shtëpi private me qira e mobiluar në “Sheq I Madh” Fier.

Sipërfaqja totale është 300m², ku nga kjo sipërfaqe ndërtesa është 125m².

Shtëpia organizohet në: 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 sallon + kuzhinë, 2 ballkone dhe 1 garazh.

Orientimi i shtëpisë është Lindje-Perëndim.

Çmimi i qirasë është: 20.000 Lek / Muaj (I negociueshëm).

ID e pronës: 11937

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate