JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE  2+1 ,KOMBINAT, TIRANË

 • 400€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
qera
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE  2+1 ,KOMBINAT, TIRANË

Çmimi :400 euro në muaj

Vendndodhja: Kombinat

Banesa organizohet nga ambienti ndenjes+gatimit , dy dhomat e gjumit dhe tualeti  I përbashkët .

Tipologjia 2+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Tualet

Zona në të cilën ndodhet banesa është mjaft e qetë për një jetesë komode.

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:
0692048884

 • Address Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta