JEPET ME QIRA SERVIS, PRANË ZONËS SË KOMBINATIT

  • 300€
, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
qera
, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
  • 300€

Details

  • Price: 300€
  • Size: 750 m²
  • Type: ambjent biznesi, garazh, magazine
  • Status: qera

Features

Description

JEPET ME QIRA SERVIS, PRANË ZONËS SË KOMBINATIT

Ambienti ka sipërfaqe të brendshme 300m² dhe sipërfaqe të jashtme 450m²

Janë 4 Qepena ku secila prej tyre jepet me qira 300€ në muaj

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni:

068 603 2320

  • Address Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania

Contact Information

View Listings
DES Ish Ekspozita

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Ish Ekspozita
  • DES Ish Ekspozita