JEPET ME QIRA RESTORANT NË VOSKOPOJË. 50,000 LEK / Muaj

 • 410€
, Voskopojë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7029, Albania
qera

JEPET ME QIRA RESTORANT NË VOSKOPOJË. 50,000 LEK / Muaj

, Voskopojë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7029, Albania
 • 410€

Details

 • Price: 410€
 • Size: 240 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-resorant
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 108

Features

Description

Jepet me qira mujore restorant funksional në fshatin turistik Voskopojë.
Prona disponon dy lloj ambientesh, pjesën e brëndshme të restorantit dhe atë jashtë tij për shfrytëzim gjatë verës. Pozicioni gjeografik dhe vendosja e pronës ofron një pamje fantastike të fshatit Voskopojë.
Jepet me qira me një çmim prej 50000 Lekë/Muaj.
Për informacione më të detajuara dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-restorant-ne-voskopoje/

 • Address Voskopojë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7029, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate