Jepet me QIRA për ZYRA apartament 2+1 tek Komuna e Parisit

 • 600€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera

Description

Jepet me QIRA për ZYRA apartament 2+1 tek Komuna e Parisit
Vendndodhje perfekte afër, kompleksit Kika 2
Orientim dhe kat perfekt, ndricim natyral në cdo orar gjatë ditës
-Organizimi: 3 ambiente të bollshme me sipërfaqe të rregullta të ndricuara natyralisht nga dritare të mëdha, 2 tualete, korridor hyrës.
-Godina ndodhet në rrugë kryesore
I përshtatshëm për: zyra kontabiliteti, studio ligjore, firma ndërtimi, studio arkitekture, studio marketingu dixhital dhe zyra të tjera me funksione të ndryshme.
Na kontaktoni për një vizitë në pronë:
📱0694098578
 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat