Jepet me QIRA për ZYRA apartament 2+1 afer FSHF, Komuna e Parisit

 • 800€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Rruga Komuna e Parisit, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Rruga Komuna e Parisit, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera

Description

Jepet me QIRA për ZYRA apartament 2+1 afer FSHF, Komuna e Parisit

-Jepet për herë të parë me qira
-Pallat super modern
-Orjentim dhe kat perfekt
-Mundësi parkimi me pagese shtesë

Kontaktoni Habitat per me nje vizite ne prone:

0694370227

 • Address Komuna e Parisit, Rruga Komuna e Parisit, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat