JEPET ME QIRA OBJEKT BIZNESI TE RRUGA “SIRI KODRA”, TIRANË.

 • 700€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga "Siri Kodra"
qera

JEPET ME QIRA OBJEKT BIZNESI TE RRUGA “SIRI KODRA”, TIRANË.

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga "Siri Kodra"
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 55 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355696091356

Description

JEPET ME QIRA OBJEKT BIZNESI TE RRUGA “SIRI KODRA”, TIRANË.

Dyqani ndodhet në një nga rrugët më të frekuentuara të zonës; me vetratë që lejon reklamim mjaft të mirë të biznesit.
Mund të përdoret për shumëllojshmeri biznesesh, si farmaci, supermarket, kafene etj.

Ka një sipërfaqe prej 55 m²; është i rinovuar, dhe me sistem të mirë ngrohje dhe ftohje. Tualeti është i rinovuar dhe me cilësi mjaft të mirë punimesh.
Ofrohet për qira në vlerën 700 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696091356.

 • Address Rruga "Siri Kodra"
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate