JEPET ME QIRA OBJEKT BIZNESI 2 KATE NË LAGJEN DYLI HAXHIRE, ELBASAN.

 • 1.500€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA OBJEKT BIZNESI 2 KATE NË LAGJEN DYLI HAXHIRE, ELBASAN.

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 350 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

Jepet me qira ambient biznesi 2 kate në një nga zonat më të frekuentuara të qytetit të Elbasanit.

Ambjenti është 350 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt.

I gjithë ambjenti është me vetratë xhami dhe posedon ashensor te brendshem mallrash .

Çmimi i pronës është 1.500 Euro/Total.

Për më shumë informacion kontaktoni në: +355692045100

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate