JEPET ME QIRA NJËSI TREGTARE NË AUTOSTRADËN TIRANË-DURRËS, ZONA INDUSTRIALE, PRANË “ARDENO”

  • 7.440€
,

Details

  • Price: 7.440€
  • Size: 620 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA NJËSI TREGTARE NË AUTOSTRADËN TIRANË-DURRËS, ZONA INDUSTRIALE, PRANË “ARDENO”

Jepet me qëra njësi tregtare në Autostradën Tiranë-Durrës, pranë “Ardeno”

Kati i tretë

Me sipërfaqe 620m2

Sipërfaqja është e ndarë në tre pjesë:

>Pjesa e parë 200m2, zyra për stafin
>Pjesa e dytë 200m2 “Open Space”
>Pjesa e tretë 220m2, sallë mbledhjesh dhe ambjent i dedikuar ekzekutivit të kompanisë (me tualet të brendshëm)

Godina ka të gjitha facilitetet e nevojshme për biznesin tuaj
Parking dhe ashensor industrial

Çmimi 12€/m2

Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: 0686032320

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Ish Ekspozita

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Ish Ekspozita
  • DES Ish Ekspozita