JEPET ME QIRA MAGAZINË NË RRUGËN “5 MAJI”, TIRANË

 • 809€
, RRUGA "5 MAJI"
qera

JEPET ME QIRA MAGAZINË NË RRUGËN “5 MAJI”, TIRANË

, RRUGA "5 MAJI"
 • 809€

Details

 • Price: 809€
 • Size: 220 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697022840

Features

Description

JEPET ME QIRA MAGAZINË NË RRUGËN “5 MAJI”, TIRANË.

Magazina është e organizuar në 4 ambiente dhe 2 tualete.
Prona ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 220 m2.

Çmimi i magazinës për qira eshte 100000 Lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697022840

 • Address RRUGA "5 MAJI"
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate