JEPET ME QIRA MAGAZINË 2 KATËSHE TE RRUGA 5 MAJ, TIRANË

  • 4.500€
, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA MAGAZINË 2 KATËSHE TE RRUGA 5 MAJ, TIRANË

, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 4.500€

Details

  • Price: 4.500€
  • Size: 1400 m²
  • Type: magazine
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355696091356

Description

Jepet me qira magazinë 2 katëshe tek rruga 5 Maj. Ambienti ndodhet në një nga zonat më të mira përsa i përket llojit të shfrytëzimit të godinës, pasi ka rrugë dalje direkte me rrugët kryesore të Tiranës, dhe ka mundësi të mira lëvizjeje për makinat e tonazheve të rënda. Magazina është 2 katëshe, dhe ka një sipërfaqje prej 1400m² dhe lartësi 3.3m për secilin kat, dhe ka një sipërfaqje oborri të shfrytëzueshëm prej 1000m². Ofrohet në vlerën mujore të qirasë për 4500 Euro/muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 60 91 356

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-magazine-2-kateshe-te-rruga-5-maj-tirane/

  • Address Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate