JEPET ME QIRA LOKAL , PRANË LIQENIT ARTIFICIAL , TEK ART TURBINO, TIRANË

 • 900€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Sami Frashëri, Bulevardi Gjergj Fishta, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Sami Frashëri, Bulevardi Gjergj Fishta, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 60 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692048884

Description

JEPET ME QIRA LOKAL , PRANË LIQENIT ARTIFICIAL , TEK ART TURBINA, TIRANË

 

Çmimi: 900 euro/ muaj

Sipërfaqja : 60 m2 neto

Vendndodhja: Art Turbina , Tiranë

 

Ambienti ka një sipërfaqe prej 60 m2 neto si dhe   një verandë në sherbim të biznesit. Lokali ështe i organizuar me fasadë xhami nga jashtë, dhe është lehtësisht I aksesueshëm. Organizohet nga një open space , kuzhina e gatimit, 1 tualet dhe veranda e  jashtme.

Ambienti është I pershtatshëm per biznese të ndryshme si: Bar-Restorant, Lokal, Fast Food etj  .

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:
0692048884

 • Address Sami Frashëri, Bulevardi Gjergj Fishta, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta