JEPET ME QIRA LOKAL NË FRESK ,TIRANË

  • 2.000€
, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

JEPET ME QIRA LOKAL NË FRESK ,TIRANË

, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • 2.000€

Details

  • Price: 2.000€
  • Size: 444 m²
  • Type: Lokal bar-kafe
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355 69 60 50 092

Description

Jepet me qira lokal në Fresk, Tiranë.
Lokali ka të gjitha pajisjet e nevojshme për një bar. Gjithashtu në katin e dytë i barit që është i përfshirë në çmim ku shfrytëzohet edhe sot si akses i lokalit me lodra dhe si ambient i survejuar për fëmijë.
Sipërfaqja e lokalit në brendësi të tij është 153 m2, ndërsa oborri 215 m2
Sipërfaqja e katit të lodrave pra kati i dytë është 148 m2
Jepet me qira me një çmim prej 2000 Euro / muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 50 092

 

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-lokal-ne-fresk-tirane/

  • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate