JEPET ME QIRA KATI I NJË VILE NË KINOSTUDIO, TIRANË

 • 2.000€
, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA KATI I NJË VILE NË KINOSTUDIO, TIRANË

, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 60 50 092

Description

Jepet me qira kati i një vile në Kinostudio, Tiranë.
Vila është me sipërfaqe 200 m2.
Ka 4 dhoma , 2 tualete, 1 koridor te bollshëm gjithashtu dhe 2 ballkone.
Jepet me qira me një çmim prej 2000 euro/ muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 50 092

 

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-kati-i-nje-vile-ne-kinostudio-tirane/

 • Address Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate