JEPET ME QIRA KATI I DYTË I  NJË VILE  3+1, PRANË BULEVARDIT TË RI, TIRANË

 • 350€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Pal Hasi, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Pal Hasi, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

JEPET ME QIRA KATI I DYTË I  NJË VILE  3+1, PRANË BULEVARDIT TË RI, TIRANË

 

 

🏷️CMIMI : 350 euro/muaj

📍VENDNDODHJA : Rruga Pal Hasi, Tiranë

 

 

📌 Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një vile,  është totalisht I rinovuar dhe I mirë investuar

 

 

📌Banesa ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës.  Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë me qendrën e Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

 

🚪Tipologjia 3+1

1 Korridor

1 Ambient ndenje + gatimi

3  Dhoma gjumi

1 Tualet

1 Ballkon

2 Poste parkimi

 

 

 

📱Për më shumë detaje na kontaktoni !

📲0688000969

 • Address Rruga Pal Hasi, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta