JEPET ME QIRA I MOBILUAR KATI I 3 I NJË VILE NË FRESK , TIRANË

 • 350€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 3

Description

JEPET ME QIRA I MOBILUAR KATI I 3 I NJË VILE NË FRESK , TIRANË

 

Cmimi 40.000 All/ muaj

Sipërfaqa 110m2

Vendndodhja : Rruga Muhamet Deliu

 

Banesa organizohet nga ambienti i ndenjes+gatimi,dhomat e gjumit dhe tualeti i përbashkët .

 

Tipologjia: 3+1

Ambienti ndenjes + gatimit

3 dhoma gjumi

1 tualet

 

Zona në të cilën ndodhet banesa është mjaftë e qete per nje jetesë komde

 

Për më shumë informacione  mund te kontaktoni: 0692048884

 • Address Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta