JEPET ME QIRA GODINË 2 KATËSHE PRANË TEG

  • 4.000€
, TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
qera

JEPET ME QIRA GODINË 2 KATËSHE PRANË TEG

, TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
  • 4.000€

Details

  • Price: 4.000€
  • Size: 1400 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355 69 609 1356

Description

Jepet me qira godinë pranë TEG. Godina është 2 katëshe, me një sipërfaqje prej 400m2 për secilin kat, dhe një kat -1 që mund te shërbeje si parking makinash. Sipërfaqja totale e truallit të shfrytëzueshëm është 1400m2. Godina ka qenë e shfrytëzuar si restorant dhe si dyqan i shumëllojesh produktesh deti. Mund të shfrytezohet për shkolla, restorante të mëdha, ekspozita per lloje të ndryshme biznesesh, ose institucione të ndryshme. Jepet me qira për çmimin total prej 4000 Euro/muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 609 1356

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-godine-2-kateshe-prane-teg/

  • Address TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate