JEPET ME QIRA GODINË 2-KATËSHE NË KASHAR, TIRANË

  • 400.000€
,

Details

  • Price: 400.000€
  • Size: 1500 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355697032244

Description

Jepet me qira godinë 2-katëshe në autostradën Tiranë-Kashar. Hapësira e truallit është 1500 m², sipërfaqja e ndërtimit: Kati 1 = 612 m² / Kati 2 = 366 m², me tarracë të shfrytëzueshme, gjithashtu me hapësira të bollshme parkimi. Objekti ndodhet buzë rrugës kryesore dhe është lehtësisht i aksesueshëm. Është i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti tregtar dhe industrial, si showroom, magazinim, zyra, dyqane, shërbime etj. Hapësirat e brendshme mund të ndahen ose organizohen sipas kërkesës. Objekti disponon leje të rregullt ndërtimi dhe shfrytëzimi. Çmimi i qirasë është 400.000 lekë/muaj. Për më shumë informacion na kontaktoni ☎️ +355697032244

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta