JEPET ME QIRA GARSONIERE NË UJË TË FTOHTË, VLORË

 • 160€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
qera

JEPET ME QIRA GARSONIERE NË UJË TË FTOHTË, VLORË

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 160€

Details

 • Price: 160€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: + 355 69 70 66 661

Description

Jepet me qira garsoniere në Ujë të Ftohtë, Vlorë. Garsonierja ka një sipërfaqje prej 50 m², me një ballkon me pamje nga deti. Ndodhet në katin e 2 -të të një kompleksi, në një nga zonat më tërheqëse të qytetit të Vlorës. Garsonierja është e mobiluar dhe jepet me qira me një çmim prej 160 €/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: + 355 69 70 66 661

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-garsoniere-ne-uje-te-ftohte-vlore/

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate