JEPET ME QIRA DYQAN,BLLOK,TIRANË

 • 350€
5 Blloku, Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Blloku, Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 30 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Kati: 1

Description

JEPET ME QIRA DYQAN,BLLOK,TIRANË

 

CMIMI: 350€\muaj (neto)

SIPËRFAQIA: 30m2

VENDNDODHIA: BLLOK, Rruga Abdyl Frashëri

 

Dyqani ndodhet ne katin e parë pranë viles mystic.

Organizimi i tij konsiston në një hapësirë boshe +1 tualet dhe ka nje sipërfaqe prej 30m2 .

 

Një mundësi shumë e mirë për të zhvilluar biznesin ,pasi  vendndodhja e tij është avantazh kryesor që krijon klientel të gjerë për biznese .

 

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni !

0692048884

 • Address Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta