JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN ‘XHEVDET NEPRAVISHTA’, LUSHNJE 20 000 Lekë/Muaj

  • 161€
, Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
qera

JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN ‘XHEVDET NEPRAVISHTA’, LUSHNJE 20 000 Lekë/Muaj

, Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
  • 161€

Details

  • Price: 161€
  • Size: 60 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355 69 703 2241

Description

Jepet me qira dyqan në lagjen ”Xhevdet Nepravishta”, Lushnje.
Sipërfaqa totale e dyqanit është 60 m², gjithashtu ka dhe një lokacion të favorshëm buzë rrugës, mund të përdoret për kancelari pasi gjendet afer me shkollën etj.
Jepet me qira me çmimin prej 20 000 Lekë/Muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2241

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-dyqan-ne-lagjen-xhevdet-nepravishta-lushnje-2/

  • Address Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
  • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate