JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN 12, KORÇË. 20,000 LEK / Muaj

  • 160€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera

JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN 12, KORÇË. 20,000 LEK / Muaj

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • 160€

Details

  • Price: 160€
  • Size: 36 m²
  • Type: dyqan
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355 69 204 5108

Description

Jepet me qira dyqan në lagjen 12, Korçë.
Dyqani ka një sipërfaqe prej 36 m2 dhe është i përshtatshëm për zhvillimin e bizneseve të ndryshme si butik, zyrë, klinikë dentare etj.
Jepet me qira me një çmim prej 20 000 Lekë / Total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 204 5108

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-dyqan-ne-lagjen-12-korce/

  • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate