Jepet me qira duplex te rezidenca Kodra e Diellit 1! ID: Billion472

 • 900€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

Jepet me qira duplex te rezidenca Kodra e Diellit 1! ID: Billion472

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 176 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Jepet me qira duplex te rezidenca Kodra e Diellit 1!

ID: Billion472
Jepet me qira dublex ne rezidencen “Kodra e Diellit 1”. Duplexi ndodhet ne katin e trete te njeres prej godinave te rezidences. Ka nje siperfaqe prej 176m2. Njeri kat i dublexit perbehet nga korridor, ambjent ndenje,kuzhine gatimi, 2 ballkone te cilet shohin ne te dy krahet e rezidences, tualet. Kati siper perbehet nga tre dhoma gjumi, nje ballkon dhe tualet. Gjithashtu ka dhe nje papafingo e cila mund te shfrytezohet si magazine per ushqime ose mjete pune. Eshte i arreduar ne menyre moderne dhe ka organizim dhe planimetri mjaft te rregullt. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni. 0692033500
https://billionrealty.al/property/1588/jepet-me-qira-duplex-te-rezidenca-kodra-e-diellit-1-billion472.html
 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate