JEPET ME QIRA DUPLEX 1+1 NE RRUGËN 5 MAJ, TIRANË

 • 270€
, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA DUPLEX 1+1 NE RRUGËN 5 MAJ, TIRANË

, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 270€

Details

 • Price: 270€
 • Size: 53 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +3550697032246

Description

JEPET ME QIRA DUPLEX 1+1 NE RRUGËN 5 MAJ, TIRANË

Apartamenti ndodhet në një zonë të mirë të Tiranës.
Prona është lehtësisht e aksesueshme dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.

Organizohet në:
1 dhomë gjumi, sallon , 1 kuzhinë, 1 tualet.

Sipërfaqja e apartamentit është 53 m2

Çmimi i qirasë: 270 euro/muaj.
————————————————————————
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +3550697032246.

 • Address Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate