Jepet me qira ditore apartament ne Dhermi

Ruga Perivolo, Drimadhë, Kondaqi (Dhermi), Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
qera

Jepet me qira ditore apartament ne Dhermi

Ruga Perivolo, Drimadhë, Kondaqi (Dhermi), Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania

Details

  • Property ID: 22318
  • Room: 1
  • Bathroom: 1
  • Property Type: Apartament, garsonier
  • Property Status: qera
  • Mob / Tel: 00355696000110

Description

Domi Apartments me pamje nga deti dhe nga fshati i Dhermiut, ofron akomodim elegant dhe të rehatshëm. Apartamentet të vendosur në 3 katet e godinës, janë të organizuar në hapësira 1+1 dhe garsoniere, të arreduar me krevat dopjo, dy krevate tek dhe tualet. Lehtësirat që ne ofrojmë janë të reja, moderne dhe ju dhurojnë komfortin e nevojshëm për të shijuar pushimet tuaja.
Klientet gjatë qëndrimit të tyre mund të përdorin facilitetet e ofruara si: kuzhinë të kompletuar, frigorifer, lavatrice, smart TV, Wi-Fi, kondicioner, kopësht të gjelbëruar dhe parking privat.
Apartamentet ndodhen vetem 1.4 km larg plazhit te Palases në Dhërmi, Himarë.

  • Address Ruga Perivolo, Drimadhë, Kondaqi (Dhermi), Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • City Dhermi

Compare listings

Compare
Domi.al
  • Domi.al