Jepet me QIRA DITORE Apartament 2+1 tek “Lura 3” – Gjiri i Lalzit

 • 85€
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
qera
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 85€

Details

 • Price: 85€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 3

Description

Jepet me QIRA DITORE Apartament 2+1 tek “Lura 3” – Gjiri i Lalzit
85 €/nata KORRIK 2023
96 €/nata GUSHT 2023
———————————–
Apartamenti ndodhet në fshatin turistik “Lura 3”, vëndi ideal ku mund të organizoni pushimet tuaja familjare për këtë verë. I rrethuar nga gjelbërimi i pishave dhe ajri pastër, apartamenti ndodhet vetem 3 minuta larg detit dhe atraksioneve të rezidencës. Rezidenca shërbehet nga Supermarket Conad dhe tregu i fruta-perimeve të freskëta nga shitës të zonës.
Organizimi: ambjent dite me divan komod, kënd gatimi dhe ngrënie, akses në ballkon, dhomë gjumi matrimoniale, dhomë gjumi fëmijësh me 2 krevate tek, tualet i madh.
Kontaktoni HABITAT per rezervimin tuaj:
0694370227
 • Address Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat