JEPET ME QIRA BAR-RESTORANT 2000 EURO/MUAJ, KOMUNA E PARISIT ,TIRANË

 • 2.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA BAR-RESTORANT 2000 EURO/MUAJ, KOMUNA E PARISIT ,TIRANË

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 220 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-resorant
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694083999

Description

JEPET ME QIRA BAR-RESTORANT 2000 EURO/MUAJ, KOMUNA E PARISIT ,TIRANË

Ambienti ka një sipërfaqe prej 220m2 ,75m2 janë në brendësi të lokalit, 70 janë verandë, 80 ambiente të jashtme.

Në brendësi të saj është i arreduar me arkitekt, ka 2 tualete si dhe kuzhinë gatimi.

Cmimi është 2.000 euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355694083999

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate