JEPET ME QIRA APARTAMET 3+1 NË LAGJEN 11 JANARI , FIER

 • 500€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMET 3+1 NË LAGJEN 11 JANARI , FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Jepet me qira apartament 3+1 në lagjen 11 Janari , Fier , me një sipërfaqe prej 132 m ². Apartamenti jepet me qira pa mobiliet dhë është i organizuar në mënyrë të tillë; 3 dhoma gjumi , 1 sallon i madh , 1 banjo , 1 ballkon , i cili ka pamje nga rruga kryesore . Çmimi i qiras është 500 € / muaj. Për më shumë informacione dhe për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243.

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-apartamet-31-ne-lagjen-11-janari-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate