JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1 TEK PALLATET AGIMI !

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1 TEK PALLATET AGIMI !

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Size: 330 m²
  • Rooms: 4
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qira apartamenti i tipologjise 3+1 ne zonen e Ish Bllokut. Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi , 1 kuzhine te vecuar nga salloni dhe 1 tualet. Ka nje siperfaqe prej 84 m2 , me nje hapsire te konsiderueshme dhe te bollshme. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes duke ofruar fasilitete te nevojshme per jetesen po ashtu aksese ne rruget me kryesore te Tiranes.Per me shume informacione apo vizite ne prone na kontaktoni 0692033500 !

  • City Tirane
  • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate