JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 NË LAGJEN KASTRIOT , FIER

 • 200€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 NË LAGJEN KASTRIOT , FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 200€

Details

 • Price: 200€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Jepet me qira apartamenti 1+1 në lagjen Kastriot , Fier , me një sipërfaqe prej 75 m ². Apartamenti është i mobiluar dhe ndodhet në katin e 8 të ndërtesës . Nga ballkoni shikohet qëndra e qytetit . Çmimi i qiras është 200€ / muaj . Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-apartamenti-11-ne-lagjen-kastriot-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate