Jepet me qira apartament te Rruga Pjeter Budi

 • 350€
, Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Jepet me qira apartament te Rruga Pjeter Budi

, Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Te Rruga Pjeter Budi , prane market Ana, jepet me qira super apartament 2+1 . Apartamenti eshte 120 m 2, dhe eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem , dy dhoma gjumi, 3 ballkone dhe nje tualet me dritare. Eshte i pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti eshte totalisht i investuar, me parket, me oxhak dhe shitet i mobiluar. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme telefononi ne numer 0692033500

 • Address Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate