JEPET ME QIRA APARTAMENT PRANË ISH FUSHËS SË AVIACIONIT, TIRANË

 • 600€
7 Fusha Aviacionit, Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
7 Fusha Aviacionit, Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7

Description

 

JEPET ME QIRA APARTAMENT PRANË ISH FUSHËS SË AVIACIONIT, TIRANË

 

CMIMI: 600 EURO

 

VENDNDODHJA: Rruga e Dafinave , prane ish fushës se Aviacionit, Tiranë

 

 

Tipologjia 2+1

1 Korridor

1 Ambient ndenje + gatimi

2 Dhoma gjumi

1 Tualet

1 Ballkon

 

Apartamenti ndodhet në katin e 7-të të një pallati të ri , të mirë administruar dhe është totalisht I rinovuar .Arredimi bashkëkohor I apartamentit bën te mundur një jetesë mjaft të qetë dhe komode. Banesa ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë me qendrën e Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0692048884

 • Address Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta