JEPET ME QIRA APARTAMENT  ME VERANDË 2+1+2+ POST PARKIMI ,PRANË QENDRËS KRISTAL , TIRANË

 • 1.000€
, Rruga Prokop Mima, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
, Rruga Prokop Mima, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT  ME VERANDË 2+1+2+ POST PARKIMI ,PRANË QENDRËS KRISTAL , TIRANË

 

Çmimi : 1000 euro/muaj

Vendndodhja: Rruga Prokop Mima, Tiranë

Sipërfaqja:200 m2 total

 

Apartamenti ndodhet në katin e 1- të banimit në një pallat të ri me ashensor .

Organizimi I apartamentit nis me  korridorin  kryesor I cili bën shpërndarjen në ambientin e ndenjes + gatimit ,tualetin qëndror,  një korridor tjetër shpërndarës për  te 2 dhomat e gjumit  dhe tualetin e dytë .

Apartamenti disponon një ballkon I cili ka dalje nga ambienti I ndenjes,  dhe një verandë e bollshme  tek e cila kan dalje dy dhomat e gjumit .

Arredim bashkëkohorë ,sistem ngrohje ,parket cilësor , tavan gipsi me spote, ndricim led ,grila dhe hidrosanitare të markave më cilësore  Dritaret plastike me dopjo xham termik, një element shumë i mirë izolues sëbashku me muret ndarëse që ofrojn izolim akustik.. Çdo gjë është e mirë menduar dhe  arreduar në detajet më të vogla për një jetesë të qetë dhe mjaft komode. Apartamenti disponon gjithashtu dhe sistem sigurie 24 orë. Zona në të cilën ndodhet e bën akoma dhe më të preferuar jetesën.

 

Tipologjia:2+1+2
1 Ambient ndenje+ ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
1 Verandë
1 Ballkon

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni;

0688000969

 • Address Rruga Prokop Mima, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta