JEPET ME QIRA APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 KOMUNA E PARISIT

 • 500€
Komuna e Parisit
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit
 • 500€

Details

 • Property ID: 24472
 • Price: 500€
 • Property Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me Qira Super Apartamenti 2+1+2 tek Komuna e Parisit.
Apartamenti ka siperfaqe totale 125m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 9-katesh.
Organizohet me sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma te gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe me nje mobilim bashkekohor. Ka orientim jug-perendim dhe ndodhet ne zonen me te kerkuar te Tiranes pasi te mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…una-e-parisit/

 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate