JEPET ME QIRA  APARTAMENT I MOBILUAR TEK 9 KATËSHET , TIRANË

 • 650€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0697032244

Description

JEPET ME QIRA  APARTAMENT I MOBILUAR TEK 9 KATËSHET , TIRANË

ÇMIMI : 650 EURO/MUAJ

 

VENDODHJA: RRUGA E BARRIKADAVE

 

Apartamenti ndodhet në një pallat të ri dhe të mirëadministruar, Vetëm 2 minuta larg nga Sheshit Skenderbej në një zonë me të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.

 

Organizimi
1 Ambient ndenje + ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Ballkon
1 Korridor

 

Detaje të tjera:
Mobilim tërësor
Ashensor
Ndertim i ri

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!
0697032244

 

 

 • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta