Jepet me QIRA apartament + garazhd tek Stadiumi “Air Albania”

 • 800€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Rruga Dervish Hima
qera

Jepet me QIRA apartament + garazhd tek Stadiumi “Air Albania”

2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Rruga Dervish Hima
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 129 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694098578

Description

Ndodhemi në një pallat rezidencial të konsoliduar prej vitesh, me hapësira të përbashkëta që mirëmbahen të kuruara, ashensor, garazhde nëntokësore.

Ky apartament ndodhet në katin e 5 banim dhe organizohet nga një korridor hyrës, tualet dite, sallë e madhe me divanë komodë në zonën e relaksit familjar e mobiluar ne menyrë elegante, ngrënie ceremoniale për organizime familjare dhe akses në një ballkon me pamje nga Lindja. Ambjenti i kuzhinës është vecuar dhe dy dritare të mëdha e ndricojnë dhe ajrosin atë natyralisht. Një korridor i dytë të orjenton drejt zonës së natës ku ndodhen dhoma e fëmijëve me akses dhe ballkon dhe dhoma matrimoniale me tualet me dritare.

Apartamenti ka sistem ftohje/ngroje qëndrore dhe ofrohet i mobiluar në cdo detaj. Brenda cmimit ofrohet dhe një garazhd me qepen elektrik në katin (-1).

Na kontaktoni për një vizitë në pronë:

HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-20.00

 • Address Rruga Dervish Hima
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat