JEPET ME QIRA APARTAMENT  4+2 PRANË TOP CHANEL, TIRANË

 • 300€
6 Yzberisht / Misto Mame, Mëzez, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1050, Albania
qera
6 Yzberisht / Misto Mame, Mëzez, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1050, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT  4+2 PRANË TOP CHANEL, TIRANË

 

Çmimi : 35.000  lekë /muaj

Vendndodhja: Pranë Top Chanel, Tiranë

Sipërfaqja: 200 m2

 

Apartamenti ndodhet në katin e 2- të banimit në një pallat të ri me ashensor .

Organizohet nga ambienti i ndenjes+ gatimit me akses dalje në ballkon ( i cili ka nje pamje të lirë dhe relaksuese), 3 dhomat e gjumit, 2 tualete, 1 korridor,3 ballkone.

 

Organizimi

1 Ambient ndenje + gatimi
3 Dhoma gjumi
2 Tualete
3 Ballkone

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni;

0692048884

 • Address Mëzez, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1050, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta