JEPET ME QIRA APARTAMENT 4+1+2 TUALETE + 2 BALLKONE NE RRUGEN ABDYL FRASHERI, TIRANË.

 • 1.200€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 4+1+2 TUALETE + 2 BALLKONE NE RRUGEN ABDYL FRASHERI, TIRANË.

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355697032246

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 4+1+2 TUALETE + 2 BALLKONE NË RRUGËN ABDYL FRASHËRI, TIRANË.

Ndodhet në katin e 9-të të një pallati të ri, me administrim dhe mirëmbajtje shumë të mirë.

Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Është i mobiluar totalisht dhe cdo ambient i pajisur me kondicioner.

Sipërfaqja e apartamentit është 125m2.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, i cili ka një vendodhje strategjike, në zonën e Bllokut, 5 minuta nga Kryeministria dhe institucione të tjera të rëndësishme.
Fare pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lodrave për fëmijë.

Jepet me qira për vlerën 1200 Euro/muaj. BRUTO
Ne cmim perfshihet dhe post parkimi.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032246

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate