JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 PRANË CASA ITALIAS

 • 250€
11 QTU / Kashar / Casa Italia,

Details

 • Price: 250€
 • Size: 175 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 PRANË CASA ITALIAS

 

ÇMIMI: 250 euro / muaj

Sipërfaqja : 175 m²

Vendndodhja: Pranë Casa Italias

 

Apartamenti organizohet nga një korridor I madh , i cili bën shpërndarjen në  ambientin e ndenjes+ gatimit me akses dalje në ballkon, më pas në dhomat e gjumit me dalje  përsëri në ballkon dhe 2  tualete. Ambjenti është I pa mobiluar , i pajisur me grila dhe I shtruar me pllaka , tualetet janë tjanë të kompletuara.

 

Tipologjia 3+1+2
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
3 Dhoma gjumi
1 Ballkon
1 Korridor
2 Tualete

 

Apartamenti ndodhet në katin e 7 të banimit.
Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë në Unazën e Re, me QTU, autostradën Tiranë-Durres  . Vendndodhje perfekte për individë që studiojnë apo punojnë në dalje të qytetit .

 

Për më shumë informacione, kontaktoni dhe rezervoni vizitën tuaj në pronë !

Kontakt:
+355 69 703 2241

 

Address

 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta