JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 + GARAZHD RRUGA E ELBASANIT, TIRANË

  • 1.300€
, rruga elbasnit

Details

  • Price: 1.300€
  • Rooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Kati: 4

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 + GARAZHD RRUGA E ELBASANIT, TIRANË

 

Çmimi : 1300 euro/muaj
Vendndodhja:Rruga Elbasanit pranë ambasadës Amerikane

Apartamenti ndodhet në katin e 4- të banimit në një pallat të ri me hipotekë . Organizohet nga një korridor shpërndarës me drejtim në 3 dhomat e gjumit , 2 tualetet ,ambientin e ndenjes+gatimit me akses dalje në ballkon. Apartamenti disponon arredim bashkëkohorë ,sistem ngrohje  ,parket cilësor ,grila si dhe post parkimi

Tipologjia:3+1+2
1 Ambient ndenje+ ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
1 Ballkon
1 Korridor
1 Parkim

 

Në cmim janë të përfshira shpenzimet mujore të dritave, ujit, internetit.

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.

069 70 322 44

 

  • Address rruga elbasnit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta