JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 + GARAZHD RRUGA E ELBASANIT, TIRANË

 • 1.300€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 + GARAZHD RRUGA E ELBASANIT, TIRANË

 

Çmimi : 1300 euro/muaj
Vendndodhja:Rruga Elbasanit pranë ambasadës Amerikane

Apartamenti ndodhet në katin e 4- të banimit në një pallat të ri me hipotekë . Organizohet nga një korridor shpërndarës me drejtim në 3 dhomat e gjumit , 2 tualetet ,ambientin e ndenjes+gatimit me akses dalje në ballkon. Apartamenti disponon arredim bashkëkohorë ,sistem ngrohje  ,parket cilësor ,grila si dhe post parkimi

Tipologjia:3+1+2
1 Ambient ndenje+ ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
1 Ballkon
1 Korridor
1 Parkim

 

Në cmim janë të përfshira shpenzimet mujore të dritave, ujit, internetit.

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.

069 70 322 44

 

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta