Jepet me Qira apartament 3+1 tek Rezidenca “Lake Land”, Liqeni i Farkës

  • 1.000€
,

Details

  • Price: 1.000€
  • Size: 151 m²
  • Rooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Kati: 1

Description

Jepet me Qira apartament 3+1 tek Rezidenca “Lake Land”, Liqeni i Farkës

-Apartament i ri sapo investuar
-Rezidencë moderne mes ajrit të pastër dhe qetësisë tek Liqeni i Farkës
-Distancë komode nga qyteti
-2 poste parkimi përfshirë në cmim

Kontaktoni HABITAT per nje vizite ne prone:
0694370227
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

Address

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
  • Habitat