Jepet me qira apartament 3+1 ne Qender te Tiranes! Billion410

  • 700€
, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Jepet me qira apartament 3+1 ne Qender te Tiranes! Billion410

, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 700€

Details

  • Price: 700€
  • Size: 150 m²
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: qera

Features

Description

Jepet me qira apartament 3+1 ne Qender te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te mire-administruar , me ashensor. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, tre dhoma gjumidhe dy tualete. Apartamenti eshte teresisht i investuar dhe arreduar ne menyre bashkekohore. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

  • Address Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate