JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN ‘KONGRESI ELBASANIT’ , ELBASAN.

 • 300€
, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN ‘KONGRESI ELBASANIT’ , ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN ‘KONGRESI ELBASANIT’ , ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 3 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë 1 tualet dhe 1 ballkon .

Apartamenti ka mobilim bashkëkohor dhe ndodhet në një zonë që ofron të gjithë fasilitetet e nevojshme.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 100m², ndodhet në katin e tretë dhe jepet me qira për 300 Euro/muaj .

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

 • Address Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate