JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NË DON BOSKO, TIRANË

 • 500€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NË DON BOSKO, TIRANË

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697032246

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NË DON BOSKO,TIRANE.

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës .

Është lehtësisht e aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Apartamenti ka sipërfaqe 120m2 dhe ndodhet në katin e 3-të të një vile.

Organizimi:
2 dhoma gjumi,1 sallon, ambient gatimi vec, 1 tualet, 1 ballkon, 1 koridor që lidh të gjitha ambientet.

Cmimi: 500 Euro/muaj (i negociueshëm).

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697032246

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate