JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1,RRUGA RAMAZAN DEMNERI, TIRANË.

 • 450€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Ramazan Demneri, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
qera
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Ramazan Demneri, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1,RRUGA RAMAZAN DEMNERI, TIRANË.

Çmimi: 450 Euro/Muaj
Vendndodhje: Rruga Ramazan Demneri

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë shumë e zhvilluar e cila ofron të gjitha facilitet e nevojshme.

Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe ka një orientim shumë të mirë, i favorshëm për një ndriçim sa më natyral në çdo ambient të brendshëm.

Organizmi:
1 Sallon + ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

Detaje të tjera:
Kati i 3-të
Pallat i mirëadministruar
I mobiluar
Ndriçim natyral
Arredim bashkëkohor

ID:12952

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!
Kontakt: +355697032244

 • Address Rruga Ramazan Demneri, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta